HAKKIMIZDA

Berlin Kozmetik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Berlin Kozmetik, 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektöre, Fatih’te toptan kozmetik satışı ile adım atan Berlin Kozmetik, 2002 yılından bu yana gerçekleştirdiği imalatlar ile birlikte etkinlik alanını genişletmeye devam etmektedir.

5000 M2’lik bir alan içerisinde faaliyetlerini sürdüren Berlin Kozmetik, yaklaşık 20 ülkeye yaptığı ihracatlarla her geçen gün marka bilinirliğini arttırmasının yanı sıra ülke ekonomisi için de önemli katkılar sunmaktadır. 2019 verilerine göre; faaliyet gösterdiği alanda yaptığı ihracatlar ile 7. sırada yer alan Berlin Kozmetik, gün geçtikçe hizmet kalitesini arttırarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Berlin Kozmetik, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana; üretimini, dağıtımını ve ticaretini yaptığı kozmetik ürünleri ve parfümler konusunda, uzman ve sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak kabul edilmektedir. Öncelikli gayesi, nitelikli ve özgün koku karışımlarını üreterek tüketicisine; sektördeki en kaliteli ürün yelpazesini sunmak olan Berlin Kozmetik, dağıtımını ve ticaretini yaptığı her bir ürüne dair sağladığı titiz kalite kontrolleri aracılığıyla yüksek kalite teminatı vermektedir.

MARKALARIMIZ